Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

SOLÁRIUM A FITNESS

Nabídněte svým klientům komfort, pohodlí a kromě dobrého cvičení také bonus navíc. Přidaná hodnota v podobě solárního studia se vám mnohonásobně vrátí a vaši klienti solárium jistě ocení.

             Solární studio se vám stane dalším zdrojem příjmů. Vaší velkou devizou je, že máte vybudovanou klientelu, a to právě takovou skupinu lidí, která opalování v soláriu vyhledává. Nabídněte jim víc, skvělý servis pro jejich pohodlí, relaxaci a zdravé opalování.

 

            Do fitnesscentra dochází specifická skupina lidí, kteří o sebe pečují. Starají se o své tělo, o vzhled, zajímají se o své zdraví. Ať už chodí do posilovny proto, že chtějí nabrat svalovou hmotu nebo hubnout, případně zvyšovat kondici či si jen „vyčistit“ hlavu, jsou to lidé aktivní, s aktivním životním stylem. K tomu patří i přiměřené opalování. Opálený člověk působí odpočatě, spokojeně, zdravě a právě to je i důvod, proč lidé cvičí. Navíc opálené vypracované svaly vypadají ještě lépe.

 Ale opalování v soláriu přináší sportovcům i zdravotní pozitiva:

+ Nové studie ukazují, že pravidelné vystavování UV záření zvyšuje u mužů hladinu testosteronu, který je důležitý i pro cvičení a růst svalů.

+ Opalování dodává našemu tělu vitamín D, který mimo jiné pomáhá svalům, aby byly výkonné. Udržuje pevné kosti i výkonnost člověka. To je také důvod, proč se mnozí sportovci pravidelně jemně opalují.

+ Návštěva solária před cvičením pomáhá tělo zaktivovat. Teplo prohřeje svaly a díky tomu bude snadnější rozcvičování, jehož doba se díky tomu zkrátí. Tím se také snižuje riziko zranění.

+ UVA záření uvolňuje přirozené zásoby oxidu dusnatého, který zlepšuje proudění krve v cévách. To je důležité pro zdraví celého kardiovaskulárního systému. U cvičení to funguje na podobném principu jako tzv. „nakopávače“, které si lidé dávají před tréninkem, protože rozšiřují cévy a urychlují množství a průtok krve. Díky tomu je trénink efektivnější. Solárium je tedy přirozený nakopávač. Lépe se cvičí, sportovní výkon je kvalitnější a klient dosáhne lepších výsledků.

+ Pobyt v soláriu po cvičení funguje jako relaxace, regenerace, odpočinek, který si zákazníci rádi dopřejí na jednom místě. Uvítají, že nemusejí do jiné provozovny.

             Lidé, kteří docházejí do fitness centra, patří mezi podstatnou část z typické klientely zákazníků solárních studií. Tím je vaše startovní pozice jednodušší. Podle vašich finančních a prostorových možností se můžete rozhodnout, zda koupit jedno, dvě či tři solária, nebo vybudovat klasické solární studio, jež bude součástí fitness centra. Toto samostatné studio může být řízené z jednoho místa (z recepce). Například v našem pardubickém ukázkovém studiu Sun City máme špičkovou posilovnu, jejíž součástí je plnohodnotné solární studio vybavené sedmi solárii pro všechny typy kůže.

            Fitness centra doporučujeme vybavit většími a prostornějšími solárii, protože podstatnou část klientů tvoří muži s velkými svaly. Je důležité, aby se cítili komfortně. Provozovatelé fitness center jsou spokojeni například se solárii Ergoline 600, 700 nebo 800. Jsou kvalitní, mají vysoký výkon, skvělý opalovací efekt a zároveň jsou dostatečně prostorná. Mají kvalitní klimatizaci, odvětrávání, aby pobyt v nich byl maximálně pohodlný, příjemný, relaxační.

            Investice do solárního studia bude oproti vybavení fitness centra výrazně nižší a zvýší jeho hodnotu. Můžete si být jisti, že bude hojně využívané. Fitness centrum a solárium k sobě patří, vzájemně se propojuje a doplňuje.

Sun City se zabývá prodejem špičkových solárií značek KBL megaSun, Ergoline, Luxura, Soltron, Ultra Tan a jiných. V naší nabídce naleznete 300 druhů profesionálních a domácích solárií. Zabýváme se i prodejem solární kosmetiky a UV trubic. Rádi Vám poradíme jaké solárium bude do vašeho fitness centra nejlepší a razučí vám spokojené zákazníky a rychlou návratnost.

Když solárium, tak jedině od Sun City.

 Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity