Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Fitness

Kompletní vybavení fitness a posiloven

Nabízíme kompletní vybavení fitness center a posiloven špičkovými strength a kardio stroji a značek Technogym a Life Fitness za super nízké ceny. Zaměřujeme se na prodej použitých posilovacích a kardio strojů nejvyšší kvality pro vysokou spolehlivost a dlouhou životnost všech námi prodávaných fitness přístrojů. Mezi našimi špičkovými fitness a posilovacími stroji naleznete: běhací pásy, ellipticaly, nekonečné schody, veslařské trenažery, stacionární kola, spinningová kola, cross trainery a mnoho dalších. Fitness posilovací strength stroje nabízíme na všechny svalové partie. Pro nejlepší výsledky je důležité správné provedení cviků a přesně vedený pohyb tak, aby docházelo k maximálnímu zatěžování procvičované svalové partie. Naše stroje se vyznačují nejlepší biomechanikou, čímž vám zajistí nejlepší výsledky bez nadměrného přetěžování kloubního aparátu. Nejlepší volba pro nejlepší výsledky jsou fitness a cardio stroje od Sun City Fitness.

Potřebujete poradit?

Naše fitness a cardio stroje dlouhodobě testujeme přímo v náročném provozu! Víme, které nejlépe fungují a nejlépe zabírají. Neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří mají s provozováním fitness bohaté zkušenosti a dokáží vám poradit, který přístroj bude pro vaše účely nejlepší.

Kontakt:

Tel./WhatsApp: 777 913 861
e-mail: fitness@sun-city.cz

 

 

Kardio fitness stroje

Neomezujte se v tréninku a volte to nejlepší kardio fitness vybavení za super nízké ceny přijatelné pro každé dobré fitness centrum. Sháníte do svého fitness špičkový běhací pás, elliptikal, cross trainer, stacionární či spinningové kolo, veslovací trenažer či jiné kardio fitness stroje? V Sun City Fitness si vyberete to nejlepší.

Fitness a posilovací stroje

Kdo používá špičkové posilovací strength stroje ví, že trénink je mnohem efektivnější a zároveň si šetří své klouby a šlachy, pokud je pohyb optimálně veden a cvik správně proveden. Sun City Fitness nabízí ty nejlepší fitness stroje pro všechny svalové partie. Moderní špičkové vybavení výrazně zvýší návštěvnost vašeho fitness. S námi budete vždy před konkurencí.

 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity