Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Kosmetika

Solární kosmetika hraje při opalování v soláriu relativně velkou roli. Její používání má z praktického hlediska dva důvody. Prvním důvodem je, že nám solární kosmetika poskytuje dostatečnou péči o pokožku, její hydrataci a zásobování důležitými vitamíny a živinami. Tím druhým důvodem je pak získání mnohem hezčí tonizace pokožky a umocnění krásného opálení.

Každý typ, každá řada, každý produkt pro opalování v soláriu má své specifické složení, zajímavé vůně, široký rozsah samoopalovacích složek a látek, které napomáhají hnědnutí a intenzivnějšímu zbarvení kůže.

Používáním solární kosmetiky, ale svoji kůži především chráníte, a to před vysušováním, stárnutím kůže, tvorbě vrásek, nedostatečné hydrataci atd..

Solární kosmetika je určena pro všechny typy kůže. Lze volit kosmetiku pro citlivější pokožku a naopak lze vybrat solární kosmetiku, která dokáže vaši kůži přímo nažhavit a získat tak mnohonásobně lepší barvu než jste schopni normálně dosáhnout.

Na našem oficiálním SunCity e-shopu naleznete opravdu široké spektrum a portfolio solární kosmetiky, která maximálně uspokojí jakéhokoliv zákazníka. Máte možnost vybírat ze základních produktů solární kosmetiky, přes nadstandardní produkty, až po ty nejluxusnější kousky, které opravdu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity