Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Repasovaná solária

Díky repasovaným soláriím máte možnost si pořídit stroj vyšší kvality s nadstandardní výbavou za velice výhodných podmínek.

Všechna repasovaná solária jsou v TOP stavu, jsou po celkové a důkladné elektrorevizi, s novými trubicemi, výbojkami, startéry a prachovými filtry. Dle stavu mají solária nová plexiskla a případně nový lak. Konečný uživatel nepozná, že se nejedná o nové solárium. Na tato repasovaná solária je poskytována záruka.

V případě, že máte zájem o repasované solárium, takové kde nekladete důraz na vyzuální stránku a případně nemáte problém ani s vyšším počtem provozních hodin, tak lze nabídnout i takové solárium, ne však tedy v top kvalitě, ale za ještě relativně nižší cenu. Tato solária jsou tedy například maličko škrábnutá, mají původní plexidesky, nemají nový lak, nemusí mít nové UV trubice, výbojky atd.

Repasovaná solária jsou jednoznačně ekonomickou volbou. Lze si opravdu pořídit špičkové solárium za velmi výhodných finančních podmínek.

Důraz je pak kladen i na návratnost takové investice a my se právě snažíme pro naše zákazníky vybrat takové řešení, které bude pro ně přijatelné, ale zároveň osloví i velký počet zákazníků a tím docílíme právě té rychlé návratnosti.

Rozhodně se nebojte pořídit repasované solárium – chybu tím nikdy neuděláte!

 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity