Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Nová solária

 

Sun City nabízí profesionální solária značek:

 

Společnost Sun City s.r.o. vám může nabídnout více jak 300 druhů solárií a to jak nových, tak i repasovaných. U nás tak můžete nalézt opravdu velký výběr profesionálních horizontálních (ležících) solárií, vertikálních solárií, kolagenárií, collárií a solárií pro domácí použití.

Zaměřujeme se na prestižní a kvalitní značky a výrobce solárií, jako jsou Ergoline, KBL-megaSun, Soltron a Luxura. Nezapomínáme však ani na ostatní značky a výrobce solárií, například Dr. Kern, Ultra Sun, Alisun a Sportarredo.

S naprostou určitostí jsme jediná firma v České republice, která disponuje více jak 50 solárii skladem. U nás rozhodně zajíce v pytli nekupujete a podle obrázku už vůbec ne. Zajišťujeme pro vás veškerý servis solárií, instalaci solárií, marketingovou podporu a vše co se této problematiky týká.

Solária dodáváme kompletně, včetně nových UV trubic, výbojek, filtrů atd.. Financování solárií je možné prostřednictvím leasingu, úvěru nebo případně splátek. Nebráníme se ani pronájmu solárií. Kompletní zaškolení na provoz solárií je samozřejmostí.

A pamatujte, spolupráce s námi nákupem solária nekončí, ale začíná!

 
 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity