Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Servis, náhradní díly a akrylové desky

Servis

K prodeji solarií patří jejich spolehlivý a kvalitní záruční a pozáruční servis. Naše firma Sun City poskytuje záruku na všechny prodávané přístroje. Upozorňujeme, že pro bezproblémový provoz solárií je nutné dodržovat zásady údržby stanovené výrobcem. Mezi nejdůležitější patří používání dezinfekčních přípravků, které jsou k tomu určeny, jsou atestovány a nepoškozují akrylové desky.

Důležitá je také včasná výměna nebo čištění prachových filtrů. Velkou pozornost by měl každý věnovat výběru a výměně trubic, obličejových výbojek a starterů.

Na veškerá solária a to jak nová, tak repasovaná zajišťujeme kompletní servis, záruční i pozáruční. Máme profesionálně školené a certifikované servisní techniky, kteří jsou navíc školeni přímo u výrobců solárií.

Není opravdu nic s čím bychom si neporadili a navíc se snažíme vše vždy řešit ku prospěchu zákazníka a hledáme tak vždy cesty, které budou pro něho nejlepší a zároveň nejšetrnější k jeho peněžence.

Veškerý servis se snažíme řešit co nejrychleji to jen lze. Nebudeme lhát, že se nám daří vše vyřešit do 24 hodin, ale můžete se spolehnout na to, že děláme maximum pro to, abychom to zvládli nejdéle do 48 hodin.

Navíc můžete spoustu servisních úkonů konzultovat telefonicky přímo s technikem, který se vám velice rád a za každé situace bude snažit pomoci a problém třeba na dálku, ale hlavně okamžitě vyřeší.

 

 

 

 
Naše hlavní motto:
My opravujeme! Nevyměňujeme jen díly!

Náhradní díly

Jsme schopni zajistit jakýkoliv náhradní díl, k jakémukoliv soláriu a jakékoliv značce solária. Není problémem zajistit i použité náhradní díly za přijatelnější cenu. Nehraje roly, jestli se jedná o solárium nové nebo repasované, zajistíme prostě vše.

Pokud budete cokoliv potřebovat neváhejte se na nás obrátit. Spolupracujeme se všemi významnými zahraničními dealery a výrobci solárií.

Akrylové desky / Plexi

Akrylové desky k soláriím bývají jedním z nejžádanějších artiklů v portfoliu náhradních dílů. A proto jsme na tyto případy velmi dobře připraveni.

Zajištění originálního plexi pro nás není problém a jsme schopni tyto akrylové desky zajistit ke všem typům solárií. Navíc nám naše možnosti dovolují, řešit tuto problematiku i cestou neoriginálních akrylových desek, které jsme schopni ve většině případech zajistit. U těchto plexi hraje samozřejmě výraznou roli opět cena. Dá se říci, že neoriginální akrylovou desku / plexi lze pořídit za polovinu. Kvalita však je velmi vysoká.

Kompletně zajišťujeme:

  • montáž solárií
  • výměna UV lamp
  • kompletní čištění
  • servisní a opravářské práce
  • repasování starých solárií
  • odvoz a likvidace starých UV lamp
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity