Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Collária

Pro nadčasově krásnou kůži

Mon Amie je unikátní novinkou. Je speciálně vytvořené pro ženy, které mají speciální požadavky na ošetření své pokožky. Mon Amie je první COLLARIUM na světě. Mon Amie je určeno pro každou ženu, protože nabízí odpovídající ošetření a plní všechna ženská přání a touhy jako krásu, atraktivitu, pohodu a nádherný vzhled.MON AMIE – Collagen Plus

Dlouhotrvající krása – spektrum záření speciálně vytvořených trubic Collagen plus podporuje budování kolagenové struktury. Dochází k vyhlazení a redukci vrásek a linek. Kůže vypadá podstatně hladší a svěží. Collagen Plus vrací kůži elasticitu. Zvyšuje se obsah vlhkosti pokožky na celém těle. Čisté omlazení!

MON AMIE – Hojivá síla sluníčka

S přidáním UV záření pro krásnou jemně opálenou pleť. Mon Amie je první Collarium na světě kombinující trubice Collagen Plus s jemnými UV trubicemi. Je možné zvolit obě nebo pouze kolagenové ošetření. Hojivá síla sluníčka je viditelná a na pokožce patrná. Produkuje se vitamin D3 a navozuje pozitivní bio-efekt. Čisté zdraví a krása!

MON AMIE – Unikátní pocit bezpečí

Mon Amie je vybaveno speciálním medical senzorem kůže. Tento senzor měří koncentraci melaninu v pokožce a určuje typ kůže, a proto dává individuálně pozor na bezpečné opalování. Čisté bezpečí!

 

 

FOTOOMLAZENÍ
VYPADAT A CÍTIT SE MLADŠÍ ZA 90 DNÍ

 • OMLAZENÍ CELÉHO TĚLA… NEJEN OBLIČEJE
 • ULTRARYCHLÉ 10 MINUTOVÉ OŠETŘENÍ
 • OBNOVA KOLAGENU, ELASTINU A KYSELINY HYALURONOVÉ
 • HLOUBKOVÁ REGENERACE A HYDRATACE KŮŽE
 • ZÚŽENÍ PÓRŮ A ROZJASNĚNÍ PLETI
 • HLADŠÍ A JEMNĚJŠÍ POVRCH KŮŽE
 • VYPNUTĚJŠÍ A PRUŽNĚJŠÍ PLEŤ
 • REDUKCE VRÁSEK A PIGMENTOVÝCH SKVRN
 • ZVÝŠENÁ PROPUSTNOST KŮŽE
 • BEZ REKONVALESCENCE A VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

STOP stárnutí! OMLÁDNĚTE!

 

FOTOOMLAZENÍ
Regenerace a omlazení kůže

Co způsobuje stárnutí kůže

V mládí je naše kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu, a tak je kůže pevná, pružná a hydratovaná. Již po 25. roce života se snižuje zásobování pokožky živinami, zpomaluje látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu ve fibroblastech (buňkách v pojivové tkáni). Jelikož je kolagen hlavní „výplní“ pojivové tkáně a tvoří 70% hmotnosti kůže, jeho úbytek vede k jejímu ochabnutí. kůže ztrácí pevnost, pružnost a hydrataci, zpomaluje se regenerace buněk, kůže je unavenější, bledší a nerovnoměrnější, objevují se první známky stárnutí a první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Omlazování kůže pomocí fotoomlazení

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroblasty, a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme „FOTOOMLAZENÍ“.

Účinné a klinicky testované

Vědecké studie prokázaly, že červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 - 200%, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže a kůže je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže. Tento proces pokračuje dále i po skončení terapie.

 

Pozorovací studie

Předložené důkazy*
Účastníci výzkumu uvádí:

 • 97 % zvýšená pevnost a pružnost celého těla
 • 89 % zřetelnější liftingový efekt v obličeji, na krku a dekoltu
 • 68 % oživení celkového vzhledu kůže

* Výsledky z pozorování po použití na švýcarské klinice v Pianu po 4 měsících pod vedením Dr. med. Angehrna, zakládajícího člena a presidenta Švýcarské společnosti Anti-Aging Medicíny

 

 

VIBRAPLATE
wellness – beauty - fitness

Vibrační trénink

 • ZLEPŠENÍ POSTAVY
 • Stimulace spalování tuků
 • Posílení a tvarování svalů
 • Zvýšení metabolismu
 • Zlepšení cirkulace krve
 • Zlepšení pohyblivosti a celkové výkonnosti
 • Uvolnění svalů a masážní efekt
 • Redukce následků celulitidy

 

KOLAGENÁRIUM – NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

KOLAGENÁRIUM využívá celotělové trubice Collagen Plus 10 spolu s tréninkovou vibrační deskou a vytvoří skvělou kůži a pevný svalový systém.

Co způsobuje stárnutí kůže?

Stárnutí kůže ovlivňuje několik faktorů. S věkem se snižuje zásobování pokožky potřebnými živinami, zpomaluje látková přeměna a snižuje se množství buněčné energie ve fibroblastech (buňkách produkujících kolagen a elastin). Toto vše vede k prudkému poklesu tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové - látek, které tělo potřebuje pro mladistvou a vypnutou kůži.

Jak funguje FOTOOMLAZENÍ?

Speciální červené světlo vyzařované kolagenovými trubicemi stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Tomuto procesu říkáme „fotoomlazení“. Klinické studie prokázaly, že světelná terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 procent. Navíc je pokožka lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější kůže. Kolagenové ošetření obnovuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem zevnitř.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Výsledky kolagenové terapie přímo souvisí se stářím a aktuálním stavem kůže a četností, dlouhodobostí a kontinuitou procesu. Pozorovací studie ukázaly, že více než polovina všech účastníků zaznamenala zlepšení vrásek v obličeji a na dekoltu po deseti aplikacích. Po 30 ošetřeních bylo viditelné zlepšení u všech uživatelů. Kromě toho všichni účastníci testu potvrdily významné zlepšení pevnosti a pružnosti kůže na celém těle. Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení terapie!

Jak mohu dosáhnout svého cíle?

Doporučujeme počáteční KOLAGENOVÝ program skládající se ze tří 10-minutových ošetření týdně během 3 měsíců.

Výsledky mohou být dále zlepšeny pravidelným používání našich exkluzivních produktů péče o pleť (Hyaluron Gel, PREMIUM Hyaluron Gel) a užíváním exklusivních nutričních doplňků (COLLAMIN, COLLAMIN FLUID), které byly vyvinuty speciálně pro kolagenovou terapii. Tyto produkty zvyšují produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Jsou vyrobeny z přírodních surovin. Konejší, omlazují a obnovují přirozenou pružnost a zářivost kůže.

Pro maximální výsledky by měla být součástí KOLAGENOVÉ terapie vyvážená strava, dostatečný pitný režim a pravidelné cvičení. Celkový proces také pozitivně ovlivňuje omezení kouření a alkoholu.

Jak si mohu zachovat dosažené výsledky?

Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení KOLAGENOVÉ terapie. Dosažené výsledky si můžete snadno zachovat návštěvou KOLAGENÁRIA 1x za 14 dní spolu se správnou stravou, pravidelným pitným režimem, používáním speciálních produktů péče o pleť (Hyaluron Gel, PREMIUM Hyaluron Gel) a cvičením.

Jak dlouhé je každé ošetření?

Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by měla v průměru trvat na vertikálním KOLAGENÁRIU 10 minut a na ležícím 20 minut. Mezi jednotlivými návštěvami doporučujeme přestávku 48 hodin.

Jak musím připravit kůži před návštěvou KOLAGENÁRIA?

Pro zajištění co nejlepších výsledků je třeba před návštěvou KOLAGENÁRIA odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost kolagenových trubic. Žádná jiná příprava není potřeba. Použitím exkluzivních produktů péče o pleť, jako je Hyaluron Gel nebo PREMIUM Hyaluron Gel, navržených speciálně pro kolagenovou terapii, můžete výsledky zlepšit.

Je možné kombinovat kolagenovu terapii s jiným kosmetickým ošetřením?

Ano. Je doporučováno ostatní ošetření kombinovat s kolagenovou terapií. Běžné kosmetické ošetření je totiž prováděné především na povrchu kůže, zatím co kolagenová terapie regeneruje kůži zevnitř. Fotoomlazení zvyšuje propustnost kůže a umožňuje tak účinným látkám proniknout hlouběji do kůže. Tím se zvyšuje účinnost kosmetických přípravků.

Musím nosit ochranné brýle?

Světlo je velmi intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle.

Co odlišuje kolagenovou terapii od jiných typů ošetření?

Na rozdíl od jiných terapií omlazení pleti, jako jsou laser a IPL, terapie foto omlazení funguje bez vysokých teplot na kůži nebo poškození tkání nebo buněk. Vyzařované červené světlo není horké a je vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

 • Nejsou známy žádné kontraindikace
 • Bezbolestné, bez rekonvalescence
 • Jednoduché, tělu přirozené ošetření

Jak se KOLAGENÁRIUM liší od LED ošetření?

LED ošetření je mnohem dražší a obvykle ošetřuje jen tvář. KOLAGENÁRIUM ošetřuje celé tělo a dosahuje mnohem intenzivnějšího účinku. "Za málo peněz, hodně efektu."

Ovlivňují některé léky výsledky?

Užíváte-li léky nebo trpíte-li kožním onemocněním, prosím, vezměte na vědomí, že některé léky mohou být fotosenzitivní. To jest, mohou způsobit nežádoucí reakce, pokud je tělo vystaveno světlu. Vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před použitím KOLAGENÁRIA.

Je terapie vhodná pro každého?

Foto omlazovací ošetření pomocí kolagenových trubic je vhodné pro všechny typy pleti.

Nicméně, následující lidé by neměli KOLAGENÁRIUM používat:

 • Těhotné ženy
 • Lidé trpící epilepsií
 • Lidé s nemocemi, které jsou citlivé na světlo
 • Lidé, kteří užívají léky nebo bylinné přípravky, které mohou vést k citlivosti na světlo, jako jsou antibiotika, protizánětlivé léky, třezalka, atd.

Trénink na vibrační desce by měl být vynechán po akutní operaci nebo pokud trpíte srdečními problémy, onemocněním kyčlí nebo kostí, v těhotenství, pokud máte kostní implantáty nebo trpíte akutním onemocnění nebo zánětem.

Pokud máte pochybnosti, zda byste měli použít KOLAGENÁRIUM, Foto Bio stimulaci nebo vibrační desku, obraťte se na svého lékaře.

 

Pro ještě lepší a kvalitnější účinky efektu čistého kolagenu doporučujeme používat značkovou kosmetiku Weyergans (Collamin a Collamin Fluid).

FUNKCE KOLAGENÁRIÍ MON AMIE:

SUN ON/OFF – umožňuje zapnout nebo vypnout opalování při ošetření v Mon Amie.

 

backLight – nechává kabinku vyniknout v novém světle. Díky barevným zdrojům světla (žluté nebo modré) umístěným na zadní části přístroje je barevný vzor promítán na zadní stěnu kabinky.

 

cpi energy - zaručuje nižší spotřebu energie, větší výkon a delší životnost trubic

 

Inteligentní technologie kontroly - v závislosti na teplotě místnosti reguluje intenzitu větrání - a tím i hladinu hluku.

 

Mp3-sound-box - integrovaný mp3 přehrávač lze individuálně naprogramovat i s hudbou ve studiu. Případně může zákazník využít vlastní mp3 přehrávač prostřednictvím tohoto sound boxu.

 

mega Voice – můžete jen v klidu ležet a relaxovat. Uklidňující hlas Vás nejprve přivítá poté Vás seznámí s důležitými uživatelskými funkcemi a na závěr se s Vámi také rozloučí

 

musicVibration - dává pocítit vibrace hudby. Vytváří zvuk tím, že rozvibruje velké plochy jako membránu. Zvuk se tak rovnoměrně šíří opalovacím tunelem a završuje tak hudební zážitek. Feel the music!

 

Automatic volume kontrol – Tento systém zajišťuje konstantní požitek z poslechu hudby. Hlasitost hudby je automaticky přizpůsobována hlasitosti ventilace.

 

preSelection – uživatelsky přátelský display, na kterém lze jednoduše a pohodlně nastavit svůj wellness program. Toto lze provést již před ošetřením v Mon Amie.

 

airCon – vysoce výkonný klimatizační systém garantuje příjemné chlazení během ošetření v Mon Amie.

 

Aroma – na přání je vzduch provoněn příjemnými vonnými esencemi SUNRISE nebo DAYDREAM.

 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity