Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

O nás

 

Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

300 druhů profesionálních solárií, collarií a kolagenových solárií značek Ergoline, KBL megaSun, Luxura, Soltron, UltraSun, UltraTan, New Technology.

Zajišťujeme servis a náhradní díly na všechna solária, collaria a kolagenová solária Ergoline, KBL megaSun, Luxura, Soltron, UltraSun, UltraTan, New Technology.

Výměny trubic a výbojek pro solária, collaria a kolagenová solária Ergoline, KBL megaSun, Luxura, Soltron, UltraSun, UltraTan, New Technology.

U nás si vyberete nejlepší solárium pro Vaše účely. Máme solária pro solární studia, solária pro fitness centra, solária pro kosmetické a kadeřnické salony, solária pro wellness centra, solária pro hotely či privátní solária.

  • Nechte starosti s pořízením solária, collaria či kolagenového solária na nás.
  • Realizujeme dodávku solárií, collarií a kolagenových solárií na klíč.
  • Poradíme Vám, jaké solárium, kolarium nebo kolagenové solárium bude pro Váš provoz nejhodnější.

20 let tradice a nespočet spokojených zákazníků, kteří u nás pořídili kvalitní profesionální solárium.

Nabízíme též kvalitní repasovaná solária či solária ze zabaveného leasingu za 1/3 původní ceny. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám zašleme aktuální nabídku solárií, collarií a kolagenových solárií, která jsou skladem ihned k dodání.

Dodáváme nejvýkonnější trubice a výbojky do solárií, collarií a kolagenových solárií. Široká nabídka solárních trubic a výbojek.

 

UV trubice

Využijte širokou nabídku UV trubic, které jsou Vám u NEW TECHNOLOGY® k dispozici! Najdete u nás UV trubice s různou užitnou životností a různým výkonem UV-A a UV-B. Ze sortimentu vybíráme: Energy TX s reflektorem, Green Energy, Perfect Lex, …

Vysokotlaké trubice

Nabízíme velký výběr vysoce kvalitních různorodých vysokotlakých výbojek, které se liší druhem konstrukce, příkonem a užitnou životností. Spektrum záření, vydávané vysokotlakými zářiči sahá přes oblast UV a viditelného světla až do infračerveného záření. Energy TX, Phase, High Energy TX, Independence, Typ X.

Solární kosmetika

Luxusní řada solární kosmetiky - vysoce kvalitní a profesionální solární kosmetika obsahující nejvyšší množství účinných látek, které zajišťují prvotřídní kvalitu opálení ve spojení s maximální péčí a výživou kůže. Dopřejte si pocit jedinečnosti opálení

 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity