Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Tanny Maxx

Brown

Solární kosmetika řady Brown je jedna z nejprodávanějších vůbec. Jedná se opravdu o kvalitní solární kosmetiku, které je postavena na dokonalé tonizaci pokožky a její výživě. V této řadě naleznete celkem osm produktů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Aloha

Tato řada solární kosmetiky je zalitá hawaiským sluncem a exotikou. Tropické vůně vám v soláriu navodí příjemnou atmosféru a budete se cítit jako v ráji. Řada solární kosmetiky Hawaiiana Aloha nabízí čtyři různé produkty s rozdílnou parfemací a s různým obsahem látek napomáhající zhnědnutí pokožky. Je určena pro všechny typy kůže a obsahuje základní látky a složky zajišťující výživu a hydrataci kůže. Velkou výhodou této solární kosmetiky je její nízká pořizovací cena.

Waikiki Wave

Další řada úžasné solární kosmetiky s nádechem tropického Havajského prostředí, která v sobě kloubí vůně kokosu, citrusů a dalších exotických plodů. Nechte se unášet na vlnách solární kosmetiky Waikiki Wave a vaše opálení bude ještě jasnější a svěžejší. Vyvážený poměr hydratačních a výživných složek pro vaši kůži je samozřejmostí. Produkty jsou vhodné pro všechny typy kůže a vybírat můžete ze čtyř produktů této řady.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity