Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

Ovládání solária a software

Každé solárium musí být něčím ovládané, abychom ho mohly zapnout a vypnou. Nicméně je zde ještě další důležitá věc. A tou je, že je třeba ještě evidovat vše ostatní, jako například počet provozních hodin, počet spuštění solária a prostě vše pro správnou a řádnou evidenci. A k tomu nám právě slouží ovladač solária a nebo nějaký software. Obecně máme čtyři možnost.

  • Spouštění solária pouze tlačítky Start/Stop na soláriu (toto je ovšem bez jakékoliv viditelné evidence – doporučujeme maximálně v případě domácího využití solária)
  • Recepční ovladač – toto zařízení vám již vše eviduje a vše máte pod kontrolou. Ovládání je umístěné někde na recepci a je z něho vše řízeno vzdáleně.
  • Žetonový box – ten vám také vše eviduje, ale obsluha je od recepčního ovladače odlišná. Žetonový box je umístěn přímo u solária a obsluha na recepci poskytuje zákazníkovi určitý počet žetonů, které pak zákazník před opalováním do boxu vhodí.
  • Počítačový program – z pohledu evidence a obsluhy se jedná o nejpreciznější a nejlepší řešení. Nicméně toto řešení bývá nákladné. Doporučujeme tedy řešit ovládání solária pomocí počítačového programu při větším množstvím solárií nebo v případě nějakého většího provozu, jako je fitness nebo wellness.

Tyto programy lze využít v širším měřítku než jen solária.

My jsme schopni vám poskytnout a zajistit program, který je naprosto ideální a velice sofistikovaný, jak pro solária, tak i pro fitness a wellnes centra.

Je možné se s ním u nás seznámit a vyzkoušet a uvidíte sami.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity