Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

NEJLEPŠÍ TRUBICE DO SOLÁRIA - TIPY PRO SPRÁVNÝ VÝBĚR

Jak vybrat ty nejlepší trubice do vašeho solária? Je to velice jednoduché. Na trhu existuje velká škála opalovacích UV trubic do solária, které se od sebe liší výkonem, spektrem záření, kvalitou, doporučenou délkou provozní životnosti a samozřejmě i cenou, ale i vhodností do různých typů solárií. Evropská norma omezuje erythemovou účinnost trubic tak, aby se minimalizovalo riziko spálení a opalování bylo co nejbezpečnější a nejšetrnější.

             Pokud máte pouze jedno solárium (např. jako doplňkovou službu ve fitness centru, v kadeřnictví v kosmetickém či v masážním salonu), je ideální vybrat takové UV trubice, které uspokojí požadavky co nejširší škály zákazníků. Jestliže provozujete větší solární studio s více solárii, máte již možnost vybírat do každého solária jiné speciální trubice např.: speciální trubice pro určité typy kůže, různé stupeně opálení či jiný konkrétní záměr a tak individualizovat přístup k zákazníkům a poskytovat jim to nejkvalitnější a nejlepší opálení. Záleží jen na vás a vaší vizi, zda si pořídíte čistě opalovací trubice či zda je budete kombinovat se specialitami opalovacími trubice typu OxyTan, Collagen Plus10 , Perfect Lex, Blue Wonder atd. 

 1. ZJISTIT AKTUÁLNÍ STAV TRUBIC - Provést kontrolu stavu provozních hodin trubic a výbojek, a pakliže se blíží konec jejich doporučené užitné životnosti, objednejte si výměnu UV trubic do solária u specializované firmy, která provede odbornou výměnu, kontrolu a vyčištění solária, vystaví vám potvrzení o likvidaci starých UV trubic a certifikát na nové solární trubice a výbojky.
 2. ZJISTIT OSAZENÍ TRUBIC V SOLÁRIU - Zjistěte přesně, jaké trubice jsou v soláriu výrobcem osazeny (výkon, délku, počet, kód ekvivalence) nejlépe na výrobním štítku solária.
 3. VÝBĚR TRUBIC -Vyberte nejlépe opalující trubice. Doporučujeme zákazníky ověřené a nejžádanější UV trubice s nejlepším poměrem cena - výkon - opalovací efekt: TanExtreme Premium nebo Max Warp 800.
 4. VYMĚŇTE I VÝBOJKY A PRACHOVÉ FILTRY - S trubicemi vyměnit i výbojky, startéry a prachové filtry a důkladně solárium vyčistit a vysát prach. Nánosy prachu mohou výrazně snižovat opalovací efekt. V případě potřeby vyměnit i spodní akrylovou desku! Odborná firma provede i orientační měření erythémové účinnosti nových trubic.
 5. OŽIVIT SOLÁRIUM - Možno zvolit i novinku v osazování trubic - HYBRID PERFORMANCE - kdy jsou kombinovány vysoce výkonné UV trubice se speciálními opalovacím trubicemi OXYTAN které vyzařují i červené světlo, které může efektivně chránit zásoby kolagenu a elastinu v kůži, zlepšovat hydrataci a regeneraci kůže!!!
  - Kombinace trubic 3 : 1 (3 UV trubice : 1 OXYTAN) - plný UV výkon + přidané červené Beauty Light
  - Kombinace trubic 2 : 1 (2 OXYTAN : 1 UV trubice)  - krásné opálení a hebká kůže
 6. SNÍŽIT OPALOVACÍ ČASY - Po výměně trubic přizpůsobit opalovací časy erythémové účinnosti nových trubic. Protože nové trubice mají vyšší výkon je většinou dobré snížit opalovací časy např.: kdo chodil na 20 minut dát mu poprvé na nových trubicích 16 minut.
 7. PROPAGACE - Udělat reklamu na nové trubice - ústně, webu, Facebook, Instagram, letáčky, plakáty ve studiu atd.

JAK PEČOVAT O TRUBICE

            Výhodou je, že trubice do solárií jsou standardizované. To znamená, že i když si koupíme solárium jedné konkrétní značky, můžeme do něj použít trubice jiné značky. Délka trubice i její výkon je stejný.

NA CO VŠAK POZOR: Do solária určeného pro určitou sílu je nutné vybírat pouze trubice příslušné síly. Ani silnější, ani slabší. Například máme-li 100W solárium, používáme jedině trubice o síle 100 W. Pokud, bychom použili jiné, snižovali bychom výkonnost, rychle by se opotřebovaly a nedosáhli bychom správného opalovacího efektu.

            Trubice nejlépe opalují, pokud jsou zahřáté na optimální provozní teplotu. Pokud jsou trubice naopak přehřáté, například z důvodu špatného chlazení v soláriu nebo vysokého provozu v nevhodných podmínkách, pak se snižuje jejich životnost. Jestliže je trubice chladná, chvíli trvá, než se nahřeje a opalovací efekt je nižší.

            Trubice se vyrábějí s různou délkou životnosti od 500 do 1200 hodin. Většina trubic má doporučenou užitnou životnost 800 hodin. Výkon postupem času klesá. Po 800 hodinách se dostane na 70 procent výkonu a to je doba, kdy je nutné trubice vyměnit. Pak již není opalování efektivní a prodlužuje se i doba strávená v soláriu. V některých studiích mění trubice ještě před koncem této životnosti, aby svým klientům dopřáli co nejlepší opálení bez sebemenších výkyvů.

            Jestliže se blíží konec doporučené užitné životnosti, objednejte si specializovanou firmu, která vystaví potvrzení o likvidaci starých trubic a dodá vám certifikát na nové trubice.

            Při výměně trubic nechte vyměnit i výbojky, startéry a prachové filtry. Solárium nechte důkladně vyčistit a vysát prach. Nánosy prachu mohou výrazně snižovat opalovací efekt. V případě potřeby vyměňte i spodní akrylovou desku! Odborná firma provede také orientační měření erytémové účinnosti nových trubic.

            Vždy je nutné zjistit, jaké trubice jsou v soláriu osazeny výrobcem (výkon, délku, počet, kód ekvivalence). Tyto informace naleznete na výrobním štítku solária.

            Jednoznačný požadavek klientů našeho velkoobchodu Sun City je: co nejvyšší opalovací výkon za rozumnou cenu. Doporučujeme volit zlatý střed. Prodáváme vždy prověřené značky, supervýkonné, efektivní, nejlepší poměr cena, výkon a opalovací efekt. Doporučujeme zákazníky ověřené a oblíbené trubice Max WARP 800 nebo TanExtreme Premium.

            Po výměně trubic snížíme opalovací časy, protože nové trubice jsou výkonnější. Například pokud klient byl zvyklý odpočívat v soláriu 20 minut, poprvé na nových trubicích stráví jen 16 minut.

            Vyzkoušejte také novinku v osazování trubic v soláriu, tak zvaný hybridní výkon, kdy se kombinují vysoce výkonné UV trubice se speciálními opalovacím růžově svítícími trubicemi OXYTAN, které vyzařují i červené světlo, jež může efektivně chránit zásoby kolagenu a elastinu v kůži, zlepšovat hydrataci a regeneraci kůže!!!

Kombinovat tyto trubice v soláriu můžeme v různém poměru:
- Kombinace trubic 3 : 1 (3 UV trubice : 1 OXYTAN)  -  plný UV výkon + přidané červené Beauty Light
- Kombinace trubic 2 : 1 (2 OXYTAN : 1 UV trubice)  - krásné opálení a hebká kůže
            Ve chvíli, kdy solárium osadíte novými trubicemi, doporučujeme tuto informaci šířit mezi klienty, reklama, inzerce, letáčky, promo na webu, fb, instagramu atd.

Rádi Vám poradíme s výběrem nejlépe opalujících trubic do vašeho solária. Kontaktujte nás.

NAŠÍ KOMPLETNÍ NABÍDKU UV TRUBIC, KOLAGENOVÝCH TRUBIC, VÝBOJEK A STARTÉRŮ NALEZNETE ZDE>

 

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity