Velkoobchod solárií, UV trubic a solární kosmetiky

NEJPRODÁVANĚJŠÍ REPASOVANÁ SOLÁRIA

Chcete dopřát sobě a svým klientům vysokou kvalitu za fantastickou cenu? Volba je jasná, repasovaná solária s nadstandardní výbavou za velice výhodných podmínek.

 

            Repasovaná solária jsou tzv. z druhé ruky, tedy již používaná (např. z bazaru, ze zabaveného leasingu). Není třeba se ničeho obávat. Solária mají životnost kolem dvaceti tisíc provozních hodin. Zvláště solária renomovaných značek, jako je Ergoline, Luxura, slouží opravdu dlouho, zajistíme-li jim stabilní podmínky a dobré chlazení.

            U všech repasovaných solárií, která nabízíme, zaručujeme jejich TOP stav. Na všech přístrojích se před prodejem provádí kompletní servis, celková repase. Pokud byla zjištěna jakákoliv závada, vždy se opraví, vymění se díly, které je nutné obnovit. Repasované solárium se osadí novými trubicemi, výbojkami, startéry, novými prachovými filtry. Celé se kompletně vyčistí, odborná firma vše překontroluje a provede kompletní revizi. Solária mají nová plexiskla, případně nový lak. I na repasovaná solária je poskytována záruka!

 

ERGOLINE EXCELLENCE 900

            Jedno z nejprodávanějších repasovaných solárií je Ergoline Excellence 900. Dříve byl tento typ solárií vlajkovou lodí firmy Ergoline. Tato použitá solária mají špičkové vlastnosti a nabízejí komfort i nejnáročnější klientele. Stále patří mezi nejvyšší třídu solárií s plným UV výkonem a fantastickým opalovacím efektem.

            Mírně tvarované ergonomické lůžko zaručuje příjemné a pohodlné ležení, dostatek prostoru. Solária mají zabudovanou dvouokruhovou regulovatelnou ventilaci a klimatizaci, která udržuje optimální teplotu opalování. Obsahuje padesát jedna 160Wat trubic a čtyři 520Wat výbojky na obličej. K tomu má přidaných ještě třináct speciálních 25W trubic pro opalování krku a ramen.

            Je možné zapnout několik ventilátorů namířených na tělo, na obličej, případně i na nohy. Ventilaci si můžete sami regulovat, přidávat a ubírat teplotu klimatizace a upravovat intenzitu opalování obličeje, případně zapnout či vypnout opalování krku a ramen.

            Bonusem, který vaši klienti ocení, je funkce AquaFresh, speciální sprška, která tvoří mlhu pro osvěžení během opalování. I zde je možné regulovat, zda chcete osvěžit pouze obličej a dekolt, nebo tělo, případně obojí. Můžete si i zapnout funkci aroma pro voňavé opalování.

            Solária Ergoline Excellence 900 zaručují rovnoměrný opalovací efekt celého těla, kdy díky tvaru solária a velkému množství UV trubic nedochází k bílým místům například na boku. Velkou výhodou je i snadný přístup k servisnímu modulu. Jsou vybavena odvětrávací jednotkou, kdy lze jednoduše nasadit hadice a veškerý odpadní vzduch vyvádět pryč.

            Solária Ergoline Excellence 900 jsou téměř bezporuchové a snesou maximální plné zatížení v provozu, nabízejí vysoký komfort, skvělý opalovací efekt a v neposlední řadě krásný design. Zkrátka repasované solárium Ergoline Excellence 900 je skvělou volbou, kterou rozhodně doporučujeme.

 

KBL MEGA SUN 4500

            Patří mezi absolutně nejprodávanější repasovaná solária základní kategorie. Solária KBL Mega Sun se vyznačují špičkovým opalovacím efektem a úchvatným poutavým designem. Solárium mega Sun 4500 dokáže perfektně uspokojit touhu po krásném opálení 90 procent zákazníků každého solárního studia. Díky své menší prostorové náročnosti, se bez problémů vejde i do menších prostor. Jeho kvalita a dílenské zpracování zajišťují dlouhou bezproblémovou životnost.

Díky užšímu opalovacímu tunelu, kdy jsou trubice blíže u těla zákazníka, má solárium mega Sun 4500 úžasný jedinečný opalovací efekt. A tak i u verze megaSun 4500 Super, kdy je solárium osazeno speciální vysoce výkonnými 100W UV trubicemi je opalovací efekt perfektní a zákazníci po 20 minutách opalování maximálně spokojení. U verze megaSun 4500 Ultra Power se 160W trubicemi je opalovací efekt ještě silnější a stačí 15 – 20 minut opalování pro opravdu jedinečnou tmavou barvu. MegaSun 4500 má v lehátku 16 UV trubic, v horní části 24 UV trubic a tři 400W vysokotlaké obličejové výbojky. Dnešním hitem je kombinace UV trubic s opalovacími trubicemi OXYTAN x-TANsive, což se u tohoto solária velice často využívá.

            Také megaSun 4500, i když patří do základní kategorie, nabízí některé nadstandardní funkce. Zákazník může poslouchat hudbu, regulovat si klimatizaci a ventilaci v soláriu, sledovat čas opalování na časovém displeji či regulovat intenzitu opalování obličeje. Pokud sháníte kvalitní základní solárium se špičkovým opalovacím výkonem a za rozumnou cenu, nemůžete s tímto oblíbeným soláriem udělat chybu. Solárium působí ve studiu velice moderně a láká k opakovanému opalování.

KOMPLETNÍ NABÍDKU NAŠICH REPASOVANÝCH SOLÁRIÍ NALEZNETE ZDE>

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity